Vera 360

Müşteri Yorumları

Vera 360 Vera 360 Vera 360
Şanver Şanlıoğlu - Cool Bear Kurucu Ortak

VERA ile ilk kez Watergarden’de açtığımız yeni mağazamızda tanıştık. Bir anda vazgeçilmezimiz oldu. Perakende Satış, Stok, Cari, Kasa, İrsaliye&Fatura, Banka & Kredi Kartı ve Raporlama modülleriyle kısa sürede firmamıza büyük bir katma değer sağladı. Üstelik kullanımı da oldukça basit. Kasa üzerinde oluşturulan görsel arayüz sayesinde kasiyerler süreçlere kısa sürede adapte oluyorlar.

Vera 360 Vera 360 Vera 360
Deniz Nazlı - Essen Market Genel Koordinatörü

Yıllardır kurumsal firmalar çalışanları için alışveriş çeki çıkarmamızı istiyorlardı. VERA PC POS ile birlikte Retiva POS yazılımı kullanmaya başlayınca VERA’dan bize özel bir Alışveriş Çeki uygulaması istedik. Bu talebimiz çok kısa sürede yerine getirildi. Alışveriş çeklerinin takibi, raporlanması ve kullanım kolaylığı bize zaman kazandırdı.

Vera 360 Vera 360 Vera 360
Fuat Alpaslan - Bursa Furpa Market Genel Müdür

VERA Delta Plusve Retiva POS uygulamasını seçerken önümüzdeki en önemli kıstas fiyat avantajıydı. Geçmiş tecrübelerimizde gördük ki, ekranı, bilgisayarı, klavyesi, yazıcısı vb. tam donanım bir sistem almak çok büyük paralara mal oluyordu. Daha uygun fiyata gelsin diye farklı markaları toplayıp bir araya getirdiğimizde ise uyumsuzluklarla karşılaşıyorduk. VERA bize full donanım VERA PC POS setini neredeyse toplama bir setin bile altında bir fiyata getiriyor, kuruyor ve eğitimini veriyor.

Vera 360BİZE ULAŞIN