Vera 360

Fuat Alpaslan - Bursa Furpa Market Genel Müdür

Vera 360

“VERA PC POS SİSTEMİ İLE 53 UYGULAMA KULLANMA ŞANSIMIZ VAR”

VERA Delta Plusve Retiva POS uygulamasını seçerken önümüzdeki en önemli kıstas fiyat avantajıydı. Geçmiş tecrübelerimizde gördük ki, ekranı, bilgisayarı, klavyesi, yazıcısı vb. tam donanım bir sistem almak çok büyük paralara mal oluyordu. Daha uygun fiyata gelsin diye farklı markaları toplayıp bir araya getirdiğimizde ise uyumsuzluklarla karşılaşıyorduk. VERA bize ful donanım VERA PC POS setini neredeyse toplama bir setin bile altında bir fiyata getiriyor, kuruyor ve eğitimini veriyor.

En önemli kıstas fiyat deyince öyle gözü kapalı fiyatı düşük diye bir ürünü de satın almayız tabi. Satın alacağımız dönemde kılı kırk yarar bir araştırma içine girdik. IP cihaz nedir EFT POS Özellikli cihaz nedir neredeyse uzmanı oldum. VERA’dan önce kullandığımız cihazlar IP tabanlı yazarkasa özelliğine sahip cihazlardı.  EFT POS özelliği yoktu. Bu bizim için dezavantajdı. Çünkü kredi kartıyla ödeme alayım deseniz mevcut haliyle buna olanak vermiyor. İlla harici bir POS cihazı satın almanız gerekiyor. Alsanız da sorun bitmiyor çünkü bu cihaza sadece bir tane banka bağlayabiliyorsunuz. Düşünsenize, binlerce dolar ödeyerek bilgisayar bağlantılı IP Tabanlı bir yazar kasa satın alıyorsunuz ama size eski nesil yazar kasalardan farklı sağladığı hiçbir katma değeri yok. Kredi kartı ve yemek çeki kullanabilmek için harici bir POS cihazı satın almanız gerekiyor. Üstelik işlerimi kolaylaştıracak uygulamalar ve satışlarımı artıracak Müşteri Sadakat Uygulamalarını da bu cihazda kullanamayacağım. İşimizi kolaylaştırmayacaksa niye satın alıyoruz ki bu cihazı diye düşündük ve sonunda EFT POS Özellikli bir yazar kasa almaya karar verdik.

VERA Delta Plus satın aldım. Cihaza sınırsız sayıda banka uygulamasını yüklüyorum, sadece tek bankayla sınırlı kalmıyorum. Aynı anda yemek çeki uygulamalarını da kullanıyorum. Üstelik istersem mobil olarak da kullanabilirim. Pili bir elektrik bağlantısına ihtiyaç olmadan 14 saat boyunca kullanıma imkan veriyor.

VERA’nın kurduğu VERA PC POS cihazı üzerinde başta yemek çeki, kontör yükleme, satış, promosyon, kampanya vb. olmak üzere en son 53 uygulama mevcuttu. Ne zaman yeni bir uygulama istesek desteklerini görüyoruz. Yeni nesil yazar kasa almaya karar verdiğimiz dönemde yaptığım araştırmalarım esnasında gördüğüm ve olmazsa olmazım olarak kabul ettiğim EFT POS özellikli yeni nesil yazar kasalara özgü bir durumdu bu.

Biz bugün VERA Delta Plusve Retiva POS uygulamasıyla şube bazlı kampanya yapabiliyoruz. Her semtin, her mahallenin iç dinamikleri farklı. Böylece bir şubemizde bölgesel dinamiklerine göre farklı diğer şubemizde farklı kampanyalarla satışlarımızı arttırma yönüne gidiyoruz. İstersek bir ürünün fiyatını her şubemizde farklı olacak şekilde düzenleyebiliyoruz.

Vera 360BİZE ULAŞIN