Vera 360

Başkanın Mesajı

Vera 360
Tüm Türkiye’de on binlerce işletmeye hizmet vermekte olan Vera Delta, sahip olduğu benzersiz mimari ve sunduğu katma değerli çözümler ile tüm sektörler için umut ve heyecan kaynağı olmuştur.

Saygıdeğer iş ortaklarımız ve VERA ailesinin kıymetli üyeleri,

MT Grup olarak, yüzünü yarınlara çeviren yeni Türkiye’de, Yeni Nesil’in öncüsü olacak bir ilkin, hem de dünya çapında bir ilkin altına imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Albert Einstein’ın deyişiyle “Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.” Bir hayalin peşine düşüp mantığımızla yol aldığımız bu projede, dünya devlerini geride bıraktık.

Piyasada üstünlüğünü kanıtlayan iki yazarkasa modelimizin ardından ürün ailemize katılan VERA Delta, yüzde yüz yerli kaynak ve mühendislik ile titizlikle yürütülmüş 4 yılı aşkın AR-GE çalışması sonucunda, dünyanın ilk EFT POS özellikli mobil yazar kasası olmuş, ayrıca uzun ve meşakkatli bir yolculuk sonucunda tüm ulusal ve uluslararası sertifikasyon süreçlerini başarıyla geçerek T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanan ilk Yeni Nesil ÖKC olmayı başarmıştır.

Tüm Türkiye’de on binlerce işletmeye hizmet vermekte olan VERA Delta, sahip olduğu benzersiz mimari ve sunduğu katma değerli çözümler ile tüm sektörler için umut ve heyecan kaynağı olmuştur.

Aynı zamanda, kayıt dışı ekonomi ile mücadelede etkin bir işlev yüklenmiş, böylece ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlamıştır.

Yıldızı her geçen gün daha da parlayan ülkemizin ekonomik ve teknolojik hedeflerine yaptığımız bu mütevazı katkı neticesinde elde ettiğimiz başarı,yakın ve orta vadede gerçekleştirmeyi planladığımız çok daha büyük projeler için ilham ve cesaret kaynağımızdır.

Değerli iş ortaklarımıza ve kıymetli çalışma arkadaşlarıma projenin bütün safhalarında sergiledikleri inanç, kararlılık ve işbirliği için teşekkür ediyor, çalışmalarımızın milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Murat Sancak Yönetim Kurulu Başkanı
Vera 360BİZE ULAŞIN