Vera 360

AR-GE

2009 yılında kurulan MT Bilgi Teknolojileri, güvenli haberleşme ağları üzerinden veri transferi yapabilen, mali onay almış, IP tabanlı platformlar ve finans dünyasının tüm katmanları için yönetilebilir bilgi teknolojileri üretmek üzere yola çıkmıştır.

Kurumsal yapısı ve insan kaynağı ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 18 Mart 2015 tarihinden itibaren onaylı Ar-Ge Merkezlerinden biri olmuştur.

Başlıca, Ödeme kaydedici cihazlar (eski ve yeni nesil), EFT POS cihazları, EFT-POS özellikli yazarkasalar ve çevre birimlerini tasarlamakta olan MT Bilgi Teknolojileri; altına imza attığı bütün ilkleri, yaptığı büyük ölçekli AR-GE yatırımları sayesinde yurt dışına bağımlı olmadan geliştirdiği ileri teknolojiler sayesinde başarmıştır.

Yola çıktığımız günden itibaren istikrarlı büyüyen yüzde yüz Ar-Ge personeli ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Mükemmelliği yakalamak ve sürdürülebilirlik yaklaşımı ve uygulamaları, sürekli iyileştirmeye, yenilikçiliğe ve açık iletişim ile çalışanların gelişimini ve yaratıcılığını destekleyerek yaşam biçimi haline getirmiştir.

Sektöründe Türkiye'de yerli firma olarak lider konumda olan ve dünya rekabetine uyumlu ve proaktif bir kuruluş olmayı hedeflemiş olan firmamız, konusunda uzman geniş bir kadrosu ve son teknoloji ürünleri ile ülke ekonomisine katkı yapmaya devam etmektedir.

Vera 360BİZE ULAŞIN