Vera 360

Yeni Nesil Pos Yazar Kasa "VERA - Delta" Bayilerle Buluştu

Vera 360

Türkiye’nin ilk ve tek 20 yıllık mali hafızaya sahip yazar kasalarını üreten MT Bilgi Teknolojileri, geliştirdiği son ürünü yeni nesil IP tabanlı EFT POS özellikli taşınabilir yazar kasa VERA - DELTA’yı bayileriyle buluşturdu. MT Bilgi Teknolojileri, yeni nesil IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasa VERA – DELTA’yı, 12-15 Haziran tarihleri arasında Kıbrıs Acapulco Otel’de, çözüm ortakları Turkcell, Deniz Bank ve Cordis Network’un katılımıyla 354 VERA bayisine tanıttı. Teknolojik donanımı ve altyapısıyla sürekli artan kalite anlayışını birleştirerek yazar kasa sektörüne getirdiği yenilikler sayesinde adından sıkça söz ettiren MT Bilgi Teknolojileri, VERA - DELTA marka yeni nesil IP tabanlı yazar kasalarında taşınabilir EFT POS cihazı ve yazar kasa özelliklerini bir araya getiriyor.

Yapımı ve geliştirilmesi iki yıl süren ve bütünüyle Türk mühendislerin ürünü olan bu gelişmiş IP tabanlı EFT POS özellikli taşınabilir yazar kasa, sektörde bir ilke imza atmış olacak. VERA-DELTA ile tek bir cihazdan aynı anda yazar kasa ve POS işlemleri gerçekleştirilebilecek. VERA- DELTA yazar kasa ve POS fişlerini aynı hybrid blok yapı üzerinden kesebilen teknolojisi, mali ve banka verilerini eşleştirebilen mimarisi ile devlete, ölçülebilir, güvenilir ve denetlenebilir bir otokontrol sistemi sunuyor.

VERA - DELTA tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan MT Grup Genel Müdürü Mehmet Erdoğan, MT Bilgi Teknolojileri’nin nasıl kurulduğu ve kurulum aşamalarından söz etti.

Açılış konuşmasının ardından sözü alan MT Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Sağıroğlu, şirketin ve VERA- DELTA IP tabanlı EFT POS özellikli taşınabilir yazar kasaların tanıtımını yaparak MT Bilgi Teknolojileri’nin gelecek projelerinden bahsetti.

VERA- DELTA IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasaların çözüm ortakları Turkcell, Deniz Bank ve Cordis Network’ün de toplantılarda hazır bulunduğu etkinlikte çözüm ortakları yöneticileri de konuşma yaparak kendilerinin bu süreçteki görevlerini ve yapacaklarını bayilere anlattılar. Çözüm ortaklarından Cordis Network Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Durak’ın konuşması ile devam eden toplantılarda Durak, yeni nesil IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasaların sistem işletimi ve donanım alt yapısı hakkında bilgi verdi.

Bu gelişmiş akıllı IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasaların kesintisiz ve güvenli veri iletişimini sağlayacak olan çözüm ortağı Turkcell’in Kurumsal Çözümler Bölümü yöneticileri ise yaptıkları sunumla kendilerinin bu süreçteki konumlarını ve sağlayacakları destek hakkında bayilere bilgi verdi.

VERA – DELTA IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasaların banka çözüm ortağı olan Deniz Bank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun konuşmasında, Visa ve Mastercard sertifikasyonu olan IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasaların Deniz Bank’ın pos özellikleri yüklü olacağı ve bayilerin Deniz Bank’ın sunduğu kolaylıklardan yararlanabileceği bilgilerini aktardı.

MT Grup Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sancak’ın VERA – DELTA gelişim sürecini anlattığı konuşmasının ardından Turkcell, Deniz Bank, Cordis Network ve MT Grup yöneticilerinin katıldığı soru-cevap bölümü düzenlendi. Bayilerin sorularının yanıtlandığı bu etkinlik ile VERA – DELTA tanıtım toplantıları son buldu.

Vera 360BİZE ULAŞIN