Vera 360

Türkiye’de Bir İlk

Vera 360

Türkiye’de ilk ve tek 20 yıllık mali hafızaya sahip VERA marka yazar kasa modellerinden Nova -08 ve Neon -12 estetik ve teknik açıdan piyasada bulunan diğer yazar kasa modellerine fark atmayı başardı.

Gelecekteki Teknolojileri bu güne getiren MT Bilgi Teknolojileri, mali onaylı platformlar ve finansal dünyanın her alanındaki yönetilebilir bilgi teknolojilerini, Türkiye’deki toplumsal işleyişe kazandırmayı misyon edinirken 20 yıllık hafızaya sahip mali yazar kasalar ile bir ilke imza attı. Türk mühendisler tarafından yine Türkiye’de Ar-Ge çalışmaları yürütülen ve bu süreçte merakla beklenen VERA yazar kasalar, piyasaya sürüldüğü günden bu yana yaklaşık 7 ay geçmesine rağmen sektörün gözdesi oldu.

VERA yazar kasaların dışında piyasada kullanılan mevcut yazar kasaların beş yılda bir mali hafızalarını yenilemek gerekirken VERA yazar kasalarda bu süre 20 yıl. Ayrıca 5000 çeşit farklı ürün hafızası bulunan yazar kasalar saniyede 20 satır ile sınıfının da en hızlı yazıcısı olma özelliğini taşıyorlar.

Vera 360BİZE ULAŞIN